| Dönme Hızı | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 18 |
| çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ~ 80°C |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik gücü | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Döngü Özellikleri | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Nominal hız | 0-100rpm |
| servis ömrü | 10⁷ dev/dak |
| Dielektrik Dayanımı | 500VAC/50Hz/60'lar |
| İletişim Malzemesi | Altın altın |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
|---|---|
| Ev materyalleri | 304 paslanmaz çelik |
| Güncel Beğeni | Devre başına 2A |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |