| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| dinamik direnç | ≤10mΩ |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Kompakt Tasarım | Uyarlanabilirlik için küçük boyut ve kompakt yapı |
| Çalışma hayatı | 100 milyon devir |
| Sağlam yapısal tasarım | Sert ortamlar için 304 paslanmaz çelik yapı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Kompakt Tasarım | Uyarlanabilirlik için küçük boyut ve kompakt yapı |
| Çalışma hayatı | 100 milyon devir |
| Sağlam yapısal tasarım | Sert ortamlar için 304 paslanmaz çelik yapı |
| Lead Length | 300mm |
|---|---|
| Shell Material | Aluminum alloy |
| Rotation Way | Flange Installation |
| Feture | High Speed |
| Through Bore Size | 40 Mm |
| Dielektrik mukavemet | > 200VAC/50Hz/60'lar |
|---|---|
| Ağırlık | <60g (tel dahil değil) |
| Temas malzemesi | Altın altın |
| Telli spesifikasyon | AF200-0.05mm² |
| Değerlendirilmiş Akım | 1 A |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Kompakt Tasarım | Uyarlanabilirlik için küçük boyut ve kompakt yapı |
| Çalışma hayatı | 100 milyon devir |
| Sağlam yapısal tasarım | Sert ortamlar için 304 paslanmaz çelik yapı |
| Dönme Hızı | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 18 |
| çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ~ 80°C |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik gücü | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |