Güvenilir Altın-Altın Temas Teknolojisine Sahip Yüksek Hızlı Minyatür Kayar Halkası
Bu kompakt kayar halka, 3000 RPM'ye kadar yüksek hızlı dönüş sağlar, üstün iletkenlik için altın-altın temaslara sahiptir ve 3m N.m düşük başlangıç torkunu korur. Maksimum dayanıklılık için paslanmaz çelik ve alüminyum alaşımlı gövde ile üretilmiştir. 1A nominal değerde, 250MΩ yalıtım direncine, IP51 koruma derecesine ve -45°C ila 60°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
| Tasarım Döngüsü | 6 Devre |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Akım Değeri | 1A |
| Dielektrik Dayanımı | >250VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Nominal Hız | 0-3000 RPM |
| Çalışma Ömrü | ≥100 saat (Depolama ömrü: ≥12 yıl) |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ila 60°C |
| Temas Malzemesi | Altın-Altın |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik + Alüminyum Alaşım |
| Maksimum Başlangıç Torku | 3m N.m |
| Ağırlık | <30g (teller hariç) |
| IP Sınıfı | IP51 |