حلقه لغزش مینیاتوری با سرعت بالا با فناوری تماس قابل اعتماد طلا-طلا
این حلقه لغزش فشرده، چرخش با سرعت بالا تا 3000 دور در دقیقه را ارائه میدهد، دارای تماسهای طلا-طلا برای هدایت برتر است و گشتاور راهاندازی پایین 3 میلینیوتن متر را حفظ میکند. ساخته شده با پوسته فولاد ضد زنگ و آلیاژ آلومینیوم برای حداکثر دوام. با امتیاز 1 آمپر با مقاومت عایق 250 مگا اهم، درجه حفاظت IP51 و محدوده دمای عملیاتی -45 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد.
| حلقه طراحی | 6 مدار |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| امتیاز جریان | 1A |
| استحکام دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت نامی | 0-3000 دور در دقیقه |
| عمر کاری | ≥100 ساعت (عمر انبارداری: ≥12 سال) |
| دمای عملیاتی | -45℃ تا 60℃ |
| جنس تماس | طلا-طلا |
| جنس پوسته | فولاد ضد زنگ + آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر گشتاور راهاندازی | 3m N.m |
| وزن | <30 گرم (بدون سیم) |
| درجه IP | IP51 |