| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Rated Speed | 5000 rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
| Maximum Current | 1A |
| Working Life | 10 million rpm |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Operating Speed | 5000rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Current Rating | 1A |
| Installation | Flange installation |
| Temperature | -40℃~+80℃ |
| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım | 500MΩ@500VDC |
| mevcut yük | 500VDC/1A |
| Hız | >15000rpm |
| Dayanıklılık | 50M Döngü |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |