| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Tasarım döngüsü | 36,56 |
|---|---|
| Nominal hız | 0-250 devir |
| Çalışma hayatı | 10 milyon rpm |
| Dielektrik Dayanımı | 250VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤50mΩ |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |