| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Pętla projektowa | 36, 56 |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0-250 obr./min |
| Życie zawodowe | 10 milionów obrotów |
| Wytrzymałość dielektryczna | 250VAC/50 Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤10mΩ |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |