| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Aktualna ocena | 1A |
| Prędkość robocza | 5000 obr./min |
| Metoda montażu | Montaż kołnierzowy |
| Poziom ochrony | IP51 |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Pętla | 36, 56 |
|---|---|
| Prędkość | 0–250 obr./min |
| Życie | 10 milionów obrotów |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
| Kontakt | Złoto-złoto |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |