| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Mevcut derecelendirme | 1A |
| Çalışma Hızı | 5000 rpm |
| Montaj Yöntemi | Flanş Montajı |
| Koruma Seviyesi | IP51 |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Döngü | 36, 56 |
|---|---|
| Hız | 0–250 dev/dak |
| Ömür boyu | 10 milyon rpm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| İletişim | Altın altın |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |