| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Obwody | 8 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 220MΩ/250V/DC |
| Aktualny | 240 V DC/1 A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤10mΩ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Zaprojektowana pętla | 26、28、50 (L = 49,5) |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Napęd nominalny | 0-240VDC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Zaprojektowana pętla | 26、28、50 (L = 49,5) |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Napęd nominalny | 0-240VDC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |
| Kanał | 18 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przewodzący pierścień ślizgowy |
| Ocena ochrony | IP51 |
| Życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Prędkość znamionowa | 5000 obr / min |
| Pętla projektowa | 20 |
|---|---|
| Długość życia | 10 milionów obrotów |
| Materiał powłoki | Stop aluminium/stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316L |
| Szybkość | 0 ~ 3000 obr./min |
| Aktualna ocena | 1A |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |