| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 0-250VDC /MAX 2A |
| Kabuk malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Dielektrik gücü | 250VAC/50Hz/60'lar |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Nominal hız | 0-100 rpm |
|---|---|
| İşletim Ortamı | -40~80°C, ≤%80 bağıl nem |
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500VDC |
| Derecelendirilmiş V/I | 0-240VDC/Maks. 1A |
| Dielektrik Dayanımı | 500VAC/50Hz/60'lar |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 ~ 3 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 500/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 0-250VDC /MAX 2A |
| Kabuk malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Dielektrik gücü | 250VAC/50Hz/60'lar |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 0-250VDC /MAX 2A |
| Kabuk malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Dielektrik gücü | 250VAC/50Hz/60'lar |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 0-250VDC /MAX 2A |
| Kabuk malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Dielektrik gücü | 250VAC/50Hz/60'lar |