| دمای کار | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 0-250VDC /MAX 2A |
| مواد پوسته | از فولاد ضد زنگ 304 |
| قدرت دی الکتریک | 250VAC/50Hz/60s |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| سرعت نامی | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| محیط عملیاتی | -40 ~ 80 ℃، ≤80٪ RH |
| مقاومت عایق | 500MΩ/500VDC |
| دارای رتبه V/I | 0-240VDC/Max 1A |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 ~ 3 هفته |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 500 در ماه |
| محل منبع | شنژن |
| دمای کار | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 0-250VDC /MAX 2A |
| مواد پوسته | از فولاد ضد زنگ 304 |
| قدرت دی الکتریک | 250VAC/50Hz/60s |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| دمای کار | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 0-250VDC /MAX 2A |
| مواد پوسته | از فولاد ضد زنگ 304 |
| قدرت دی الکتریک | 250VAC/50Hz/60s |
| دمای کار | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 0-250VDC /MAX 2A |
| مواد پوسته | از فولاد ضد زنگ 304 |
| قدرت دی الکتریک | 250VAC/50Hz/60s |