این حلقه لغزش فشرده با کارایی بالا دارای فناوری پیشرفته تماس طلا به طلا برای انتقال سیگنال قابل اعتماد در کاربردهای چرخش مداوم است. مهندسی شده برای سیستم های رادار، آنتن های ارتباطی و سکوهای چرخان که نیاز به عملکرد پایدار در شرایط سخت دارند.
سیستم های رادار، آنتن های ارتباط ماهواره ای، سیستم های نظارتی چرخان و سکوهای اتوماسیون صنعتی که نیاز به اتصال چرخشی قابل اعتماد دارند.
| حلقه طراحی | 6 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| جریان | 1A |
| استحکام دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت نامی | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| عمر کاری | ≥100 ساعت (عمر نگهداری: ≥12 سال) |
| دمای عملیاتی | -45 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| جنس تماس | طلا-طلا |
| جنس پوسته | فولاد ضد زنگ + آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر گشتاور استارت | 3m N.m |
| وزن | <30 گرم (بدون سیم) |
| درجه IP | IP51 |