Bu...yüksek performanslı kompakt kayma halkaGelişmiş özelliklerAltın-altın temas teknolojisiRadar sistemleri, iletişim antenleri için tasarlanmış,ve zorlu koşullar altında istikrarlı performans gerektiren dönen platformlar.
Güvenilir rotasyon bağlantısı gerektiren radar sistemleri, uydu iletişim antenleri, dönen gözetleme sistemleri ve endüstriyel otomasyon platformları.
| Tasarım döngüsü | 6 |
|---|---|
| İzolasyon Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Mevcut | 1A |
| Dielektrik Gücü | > 250VAC/50Hz/60s |
| Dinamik direnç değişim değeri | ≤10mΩ |
| Belirli Hız | 0-3000 RPM |
|---|---|
| Çalışma Hayatı | ≥100 saat (Sahane süresi: ≥12 yıl) |
| Çalışma sıcaklığı | -45°C - +60°C |
| İletişim malzemesi | Altın-altın |
| Kabuk malzemesi | Paslanmaz çelik + alüminyum alaşımı |
| Maksimum başlangıç tork | 3m N.m. |
| Ağırlık | < 30 g (silim hariç) |
| IP derecesi | IP51 |