| Channel | 1~10 |
|---|---|
| Working Speed | 0~3000rpm |
| Lead Length | 300mm |
| Product Category | Fiber Optic Slip Ring |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
|---|---|
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Pierścień z poślizgiem rozmiaru rozmiaru |
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Prąd oceniany | 1A |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
|---|---|
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
| Napęd nominalny | 0-100VDC |
| Rezystancja izolacji | 200 mΩ/250 V/DC |
| Żywotność | 10 milionów obrotów |
| Maksymalny moment początkowy | 1 N.CM |
|---|---|
| Siła dielektryczna | > 200 VAC/50 Hz/60s |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Waga | <60 g (nie obejmują przewodu) |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
|---|---|
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Maksymalny moment początkowy | 1 N.CM |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Maksymalny moment początkowy | 1 N.CM |
|---|---|
| Życie zawodowe | 10 milionów obrotów |
| Napięcie znamionowe | 0-100VDC |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0-300 obr./min |
| Rated Voltage | 0-100VDC |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Waga | <60 g (nie obejmują przewodu) |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |