| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
| Maksymalny moment początkowy | 1 N.CM |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Prędkość znamionowa | 0-300 obr./min |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Near-zero pressure design for extended lifespan |
| Maximum Starting Torque | <2N.cm |
| Core Friction Pair Technology | Gold-gold contact technology for stable signal transmission |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Kanał | 18 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przewodzący pierścień ślizgowy |
| Ocena ochrony | IP51 |
| Życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Prędkość znamionowa | 5000 obr / min |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Nazwa produktu | Pierścień ślizgowy o długiej żywotności |
|---|---|
| Typ sygnału | Sygnały analogowe i cyfrowe |
| Kontakt | Złoto-złoto |
| Aktualna ocena | 1A |
| Zakres temperatur | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |