| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |
| Pętle projektowe | Nr 24, nr 48 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 500mA |
| Wytrzymałość elektryczna | 250VAC/50 Hz/60s |
| Żywotność | 50 milionów obr./min |
| Materiał obudowy | 303 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zaprojektowana pętla | 36 lub 56 |
| Opór kontaktowy | ≤10mΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | 250VAC/50 Hz/60s |
| Prędkość znamionowa | 0-250 obr./min |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obszary aplikacji | Używany do szybkich sygnałów miernika odkształcenia, sygnały termopary itp. |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Nazwa produktu | Długie życie zawodowe 10 milionów RPM Pierścienie poślizgowe |
|---|---|
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Siła dielektryczna | > 200 VAC/50 Hz/60s |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
| Napięcie znamionowe | 0-100VDC |
|---|---|
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Nazwa produktu | Pierścień z poślizgiem rozmiaru rozmiaru |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |