| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Tel özellikleri | AF200-0.05mm² |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
| Maksimum başlangıç torku | 1 n.cm |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Tel özellikleri | AF200-0.05mm² |
| Çalışma nemi | ≤80% |
| Nominal Hız | 0-300 devir |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Near-zero pressure design for extended lifespan |
| Maximum Starting Torque | <2N.cm |
| Core Friction Pair Technology | Gold-gold contact technology for stable signal transmission |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma nemi | ≤% 80 |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma nemi | ≤% 80 |
| Kanal | 18 |
|---|---|
| Ürün adı | İletken Kayma Halkası |
| Koruma sınıfı | IP51 |
| Çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Nominal hız | 5000 rpm |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ürün Adı | Uzun Ömürlü Kayma Halkası |
|---|---|
| Sinyal Türü | Analog ve dijital sinyaller |
| Temas etmek | Altın-Altın |
| Mevcut Derecelendirme | 1A |
| Sıcaklık Aralığı | -40°C ~ 80°C |
| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |