| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |