| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |