| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |