حلقه لغزش SP016044 که برای محیط های سخت ساخته شده است، از ساختار فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی و کنتاکت های آلیاژ طلا که در برابر اکسیداسیون، سولفیداسیون و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مقاوم هستند، استفاده می کند. با سطوح حفاظت اختیاری IP51 تا IP68، حلقه لغزش پایداری عملیاتی طولانی مدت را در سیستم های کنترل هوافضا، الکترونیک دریایی و سنسورهای چرخان در فضای باز حفظ می کند.
| حلقه طراحی | ≤44 |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 48VDC /1A |
| استحکام دی الکتریک | >200VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| سرعت نامی | 0-100 دور در دقیقه |
| عمر کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 85°C |
| جنس کنتاکت | طلا-طلا |
| جنس پوسته | فولاد ضد زنگ |
| حداکثر گشتاور شروع | 0.4 N.cm |
| وزن | <20 گرم (بدون سیم) |
| درجه IP | IP51~IP68 اختیاری |