Zorlu ortamlar için üretilen SP016044 kayar halkası, korozyona dayanıklı paslanmaz çelik yapı ve oksidasyona, sülfürleşmeye ve kimyasal maruziyete direnen altın alaşımlı kontaklar kullanır. İsteğe bağlı IP51'den IP68'e kadar koruma seviyeleri ile kayar halka, havacılık kontrol sistemlerinde, deniz elektroniğinde ve dış mekan döner sensörlerinde uzun süreli operasyonel stabiliteyi korur.
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| İzolasyon Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Anma Gerilimi/Akımı | 48VDC /1A |
| Dielektrik Dayanımı | >200VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişim Değeri | ≤20mΩ |
| Anma Hızı | 0-100 rpm |
| Çalışma Ömrü | 5 milyon rpm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55℃ ~ 85℃ |
| Kontak Malzemesi | Altın-altın |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Maksimum Başlangıç Torku | 0.4 N.cm |
| Ağırlık | <20g (kablo dahil değil) |
| IP Sınıfı | IP51~IP68 isteğe bağlı |