| Επιλογή βρόχου σχεδίασης | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Πεδίο ονομαστικής ταχύτητας | 0-100rpm |
| Τιμή αντίστασης μόνωσης | 500MΩ@500VDC |
| Τάση/ρεύμα | 0-240VDC/Max 1A |
| διάρκεια ζωής | 107 επαναστάσεις |
| Κύκλωμα | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Μόνωση | 500MΩ/500VDC |
| Ταχύτητα | 0-100rpm |
| διάρκεια ζωής | 10 εκατομμύριο επαναστάσεις |
| Ροπή | 1 N·cm |
| Προδιαγραφές βρόχου | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ@500VDC |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1A Max |
| Ονομαστική τάση | 0-240VDC |
| Διηλεκτρική αντοχή | 500VAC/60s |
| Ταχύτητα | 0-100rpm |
|---|---|
| διάρκεια ζωής | 107 σ.α.λ |
| Βρόχος σχεδίασης | 26/28/50 (L=49,5) |
| Βαθμολογία V/I | 0-240VDC/1A Μέγ |
| Υλικό Επικοινωνίας | Χρυσός–Χρυσός |
| Βρόχος σχεδίασης | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500VDC |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1A Max |
| Εύρος Ταχύτητας | 0-100rpm |
| Αντοχή | 10 εκατ. στροφές ανά λεπτό |
| Προδιαγραφές βρόχου | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0-100rpm |
| διάρκεια ζωής | 107 σ.α.λ |
| Διηλεκτρική αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Υλικό Επικοινωνίας | Χρυσός χρυσός |
| Επιλογή βρόχου σχεδίασης | 26, 28, 50 |
|---|---|
| Βαθμολογία αντίστασης μόνωσης | Δοκιμή 500 Megaohms κάτω από 500V DC |
| Ταχύτητα | 0-100 στροφές ανά λεπτό |
| Διηλεκτρική αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Δυναμική αντίσταση | ≤15mΩ |
| Κυκλώματα | 26/28/50 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 0–240 VDC |
| Ονομαστικό ρεύμα | Μέγιστο 1A |
| Εύρος Ταχύτητας | 0–100 σ.α.λ |
| Υλικό Επικοινωνίας | Χρυσός–Χρυσός |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |