| Ontwerplusoptie | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Nominale snelheidsbereik | 0-100rpm |
| Isolatieweerstandswaarde | 500MΩ@500VDC |
| Spanning/stroom | 0-240VDC/Max. 1A |
| levensduur | 10⁷ Omwentelingen |
| Circuit | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Isolatie | 500MΩ/500VDC |
| Snelheid | 0-100rpm |
| levensduur | 10 miljoen Revoluties |
| Koppel | 1N·cm |
| Loop-specificaties | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ@500VDC |
| Nominale stroom | 1A maximum |
| Nominale spanning | 0-240VDC |
| Diëlektrische sterkte | 500VAC/60s |
| Snelheid | 0-100rpm |
|---|---|
| levensduur | 10⁷ tpm |
| Ontwerp lus | 26/28/50 (L=49,5) |
| Beoordeeld als V/I | 0-240VDC/1A Max |
| Contactmateriaal | Goud-Goud |
| Ontwerp lus | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500VDC |
| Nominale stroom | 1A maximum |
| Snelheidsbereik | 0-100rpm |
| Duurzaamheid | 10 miljoen t/min |
| Loop-specificaties | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0-100rpm |
| levensduur | 10⁷ tpm |
| Diëlektrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Ontwerplusoptie | 26, 28, 50 |
|---|---|
| Isolatieweerstandswaarde | 500 Megaohm onder 500V DC-test |
| Snelheid | 0-100 omwentelingen per minuut |
| Diëlektrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstand | ≤15mΩ |
| Circuits | 26/28/50 |
|---|---|
| Nominale spanning | 0–240 V DC |
| Nominale stroom | Maximaal 1A |
| Snelheidsbereik | 0–100 tpm |
| Contactmateriaal | Goud-Goud |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |