| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Nominale snelheid | 0-100 t/min |
|---|---|
| Bedrijfsomgeving | -40~80℃, ≤80% relatieve luchtvochtigheid |
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500VDC |
| Beoordeeld als V/I | 0-240VDC/Max. 1A |
| Diëlektrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Nominale snelheid | 0-100rpm |
|---|---|
| levensduur | 10⁷ tpm |
| Ontwerp lus | 26/28/50 (L=49,5) |
| Start koppel | 1N·cm |
| Wegen | <50 g (excl. draad) |