| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Ωριαία ταχύτητα | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Operating Env | -40~80℃, ≤80% RH |
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500VDC |
| Βαθμολογία V/I | 0-240VDC/Max 1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Ωριαία ταχύτητα | 0-100rpm |
|---|---|
| διάρκεια ζωής | 107 σ.α.λ |
| Βρόχος σχεδίασης | 26/28/50 (L=49,5) |
| Ροπή εκκίνησης | 1 N·cm |
| Ζυγίζω | <50 g (Εξαιρ. σύρματος) |