| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| سرعت عملیات | 5000 دور در دقیقه |
| روش نصب | نصب فلنج |
| سطح حفاظت | IP51 |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 دور در دقیقه قابل تنظیم) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |
| حلقه طراحی | 36، 56 |
|---|---|
| سرعت نامی | 0-250 دور در دقیقه |
| زندگی کاری | 10 میلیون دور در دقیقه |
| قدرت دی الکتریک | 250VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Ip Protection Grade | IP51 |
| Life Expectancy | 10 million revolutions |
| Housingmaterial | Stainless steel |
| Designed Loop | 18 |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |