| رتبه بندی فعلی | 2 آمپر در هر مدار |
|---|---|
| مواد تماس | طلا به طلا |
| سطح حفاظت | IP54 |
| دمای کار | -20 تا +60 درجه سانتیگراد |
| درخواست | انتقال چرخشی سیگنال ها و قدرت |
| اندازه | کوچک |
|---|---|
| دمای کار | -20 تا +60 درجه سانتیگراد |
| درخواست | انتقال چرخشی قدرت و سیگنال ها |
| درجه حفاظت | IP54 |
| درجه بندی ولتاژ | ۲۴۰ ولت |
| ولتاژ دارای امتیاز | 0-100vdc |
|---|---|
| سرعت | 0-300 دور در دقیقه |
| مناطق کاربردی | مورد استفاده برای تست های پر سرعت سیگنال های فشار سنج سکو ، سیگنال های ترموکوپل و غیره |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
| زندگی کاری | 10 میلیون دور در دقیقه |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد تماس | طلا-طلا |
| دمای عملیاتی | -40 ~ 80 ℃ |
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
| جریان فعلی | 1 A |
| درجه حفاظت | IP54 |
|---|---|
| مصالح ساختمانی | از فولاد ضد زنگ 304 |
| رتبه بندی فعلی | 2 آمپر در هر مدار |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتیگراد |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 دور در دقیقه قابل تنظیم) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 ~ 3 هفته |
| محل منبع | شنژن |
| نام تجاری | SPR-ing |
| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |