| Güncel Beğeni | Devre başına 2A |
|---|---|
| İletişim malzemesi | Altından Altına |
| Koruma seviyesi | IP54 |
| Çalışma sıcaklığı | -20℃ ila +60℃ |
| Uygulama | Sinyallerin ve güçlerin döner iletimi |
| Boyut | küçük |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20℃ ila +60℃ |
| Uygulama | Güç ve sinyallerin döner iletimi |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Rating Voltajı | 240V |
| Nominal Voltaj | 0-100VDC |
|---|---|
| Nominal Hız | 0-300 devir |
| Uygulama alanları | Yüksek hızlı test platformu gerinim ölçer sinyalleri, termokupl sinyalleri vb. İçin kullanılır. |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma hayatı | 10 milyon rpm |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Dielektrik mukavemet | > 200VAC/50Hz/60'lar |
| Değerlendirilmiş Akım | 1 A |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
|---|---|
| Ev materyalleri | 304 paslanmaz çelik |
| Güncel Beğeni | Devre başına 2A |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 60 ℃ |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Dönme hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| dinamik direnç | ≤10mΩ |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 ~ 3 hafta |
| Menşe yeri | Shenzhen |
| Marka adı | SPR-ing |
| Tasarlanmış Döngü | ≤18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 80VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | > 300VAC/50Hz/60'lar |