| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| dinamik direnç | ≤10mΩ |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Mevcut derecelendirme | 1A |
| Çalışma Hızı | 5000rpm |
| Montaj Yöntemi | Flanş Montajı |
| Koruma Seviyesi | IP51 |
| Dönme Hızı | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 18 |
| çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ~ 80°C |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
|---|---|
| Güncel Beğeni | 2A |
| Boyut | küçük |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
| Tasarlanmış Döngü | 26、28、50 (L = 49.5) |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 0-240VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | 500VAC/50Hz/60'lar |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma nemi | ≤80% |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Çalışma hayatı | 10 milyon rpm |
| Uygulama alanları | Yüksek hızlı test platformu gerinim ölçer sinyalleri, termokupl sinyalleri vb. İçin kullanılır. |
| Nominal hız | 0-100 rpm |
|---|---|
| İşletim Ortamı | -40~80°C, ≤%80 bağıl nem |
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500VDC |
| Derecelendirilmiş V/I | 0-240VDC/Maks. 1A |
| Dielektrik Dayanımı | 500VAC/50Hz/60'lar |
| Dönme Hızı | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 18 |
| çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ~ 80°C |