| Tasarlanmış Döngü | 26、28、50 (L = 49.5) |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 0-240VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | 500VAC/50Hz/60'lar |
| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤50mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Dönme hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 0-250VDC /MAX 2A |
| Kabuk malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Dielektrik gücü | 250VAC/50Hz/60'lar |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |