| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 دور در دقیقه قابل تنظیم) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| سرعت عملیات | 5000 دور در دقیقه |
| روش نصب | نصب فلنج |
| سطح حفاظت | IP51 |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| مواد تماس | طلا-طلا |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 2A |
| اندازه | کوچک |
| درجه حفاظت | IP54 |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
| حلقه طراحی شده | 26、28、50 (L = 49.5 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ نامی | 0-240VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | ≤80% |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| زندگی کاری | 10 میلیون دور در دقیقه |
| مناطق کاربردی | مورد استفاده برای تست های پر سرعت سیگنال های فشار سنج سکو ، سیگنال های ترموکوپل و غیره |
| سرعت نامی | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| محیط عملیاتی | -40 ~ 80 ℃، ≤80٪ RH |
| مقاومت عایق | 500MΩ/500VDC |
| دارای رتبه V/I | 0-240VDC/Max 1A |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |