| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Dielektrik mukavemet | > 200VAC/50Hz/60'lar |
| Değerlendirilmiş Akım | 1 A |
| Dönme Hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Tasarım döngüsü | 36/56 |
|---|---|
| Nominal hız | 0–250 dev/dak |
| Ömür | 10 milyon Devrim |
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500VDC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Dönme Hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme Hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |