| Contact Resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Ip Protection Grade | IP51 |
| Life Expectancy | 10 million revolutions |
| Housingmaterial | Stainless steel |
| Designed Loop | 18 |
| Nazwa produktu | Pierścień ślizgowy o długiej żywotności |
|---|---|
| Typ sygnału | Sygnały analogowe i cyfrowe |
| Kontakt | Złoto-złoto |
| Aktualna ocena | 1A |
| Zakres temperatur | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 5000 obr./min |
|---|---|
| Liczba obwodów | 18 |
| Długość życia | 10 milionów obrotów |
| Aplikacja | Turbiny wiatrowe, robotyka, sprzęt medyczny, systemy radarowe |
| Temperatura robocza | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Pętla projektowa | 18 obwodów |
|---|---|
| Prędkość robocza | Do 5000 obr./min |
| Długość życia | 10 milionów obrotów |
| Typ kontaktu | Kontakt szczotkowy lub bezszczotkowy |
| Aktualna ocena | 1A |
| Pętla projektowa | 18 |
|---|---|
| Prędkość robocza | 5000 rpm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Rodzaj mocowania | Montaż kołnierzowy, przelotowy lub niestandardowy |
| Aktualna ocena | 1A |
| Kanał | 18 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przewodzący pierścień ślizgowy |
| Ocena ochrony | IP51 |
| Życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Prędkość znamionowa | 5000 obr / min |
| Pętla projektowa | 36/56 |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0–250 obr./min |
| Długość życia | 10 milionów obrotów |
| Rezystancja izolacji | 500MΩ/500VDC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |