| Contact Resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Ip Protection Grade | IP51 |
| Life Expectancy | 10 million revolutions |
| Housingmaterial | Stainless steel |
| Designed Loop | 18 |
| Ürün Adı | Uzun Ömürlü Kayma Halkası |
|---|---|
| Sinyal Türü | Analog ve dijital sinyaller |
| Temas etmek | Altın-Altın |
| Mevcut Derecelendirme | 1A |
| Sıcaklık Aralığı | -40°C ~ 80°C |
| Dönme Hızı | 5000 rpm |
|---|---|
| Devre Sayısı | 18 |
| Yaşam Beklentisi | 10 milyon devrim |
| Başvuru | Rüzgar türbinleri, robotik, tıbbi ekipman, radar sistemleri |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 80°C |
| Tasarım döngüsü | 18 devre |
|---|---|
| Çalışma hızı | 5000 RPM'ye kadar |
| Yaşam Beklentisi | 10 milyon Devrim |
| İletişim Türü | Fırçalı veya fırçasız temas |
| Mevcut Derecelendirme | 1A |
| Tasarım döngüsü | 18 |
|---|---|
| Çalışma hızı | 5000rpm |
| Muhafaza malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Montaj tipi | Flanş, açık delik veya özel montaj |
| Mevcut Derecelendirme | 1A |
| Kanal | 18 |
|---|---|
| Ürün adı | İletken Kayma Halkası |
| Koruma sınıfı | IP51 |
| Çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Nominal hız | 5000 rpm |
| Tasarım döngüsü | 36/56 |
|---|---|
| Nominal hız | 0–250 dev/dak |
| Ömür | 10 milyon Devrim |
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500VDC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |