| Contact Resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Ip Protection Grade | IP51 |
| Life Expectancy | 10 million revolutions |
| Housingmaterial | Stainless steel |
| Designed Loop | 18 |
| نام محصول | انگشتر لغزش طولانی مدت |
|---|---|
| نوع سیگنال | سیگنال های آنالوگ و دیجیتال |
| تماس بگیرید | طلا-طلا |
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| محدوده دما | -40 ~ 80 ℃ |
| سرعت چرخش | 5000 دور در دقیقه |
|---|---|
| تعداد مدار | 18 |
| امید به زندگی | 10 میلیون انقلاب |
| کاربرد | توربین های بادی، رباتیک، تجهیزات پزشکی، سیستم های رادار |
| دمای عملیاتی | -40 ~ 80 ℃ |
| حلقه طراحی | 18 مدار |
|---|---|
| سرعت عمل | تا 5000 دور در دقیقه |
| امید به زندگی | 10 میلیون انقلاب |
| نوع تماس | تماس برس یا بدون برس |
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| حلقه طراحی | 18 |
|---|---|
| سرعت عمل | 5000 دور در دقیقه |
| مصالح مسکن | فولاد ضد زنگ |
| نوع نصب | فلنج، از طریق سوراخ، یا نصب سفارشی |
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| کانال | 18 |
|---|---|
| نام محصول | حلقه لغزش رسانا |
| درجه حفاظت | IP51 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| سرعت نامی | 5000 دور در دقیقه |
| حلقه طراحی | 36/56 |
|---|---|
| سرعت نامی | 0-250 دور در دقیقه |
| طول عمر | 10 میلیون انقلاب |
| مقاومت عایق | 500MΩ/500VDC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |