| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| مواد تماس | طلا-طلا |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 2A |
| اندازه | کوچک |
| درجه حفاظت | IP54 |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
| اندازه | کوچک |
|---|---|
| دمای کار | -20 تا +60 درجه سانتیگراد |
| درخواست | انتقال چرخشی قدرت و سیگنال ها |
| درجه حفاظت | IP54 |
| درجه بندی ولتاژ | ۲۴۰ ولت |
| Contact Material | Kim-Kim |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity ≤0.01mm for structural stability |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Rated Speed | 2000-18000 Rpm |
| Ingress Protection | IP65 |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 ~ 3 هفته |
| محل منبع | شنژن |
| نام تجاری | SPR-ing |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کار | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 0-250VDC /MAX 2A |
| مواد پوسته | از فولاد ضد زنگ 304 |
| قدرت دی الکتریک | 250VAC/50Hz/60s |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |