| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
|---|---|
| Aktualna ocena | 2A |
| Wielkość | małe |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Materiały mieszkaniowe | Stal nierdzewna |
| Wielkość | małe |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20℃ do +60℃ |
| Zastosowanie | Obrotowa transmisja mocy i sygnałów |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Poziom napięcia | 240 V |
| Contact Material | Kim-Kim |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity ≤0.01mm for structural stability |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Rated Speed | 2000-18000 Rpm |
| Ingress Protection | IP65 |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 ~ 3 tygodnie |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen |
| Nazwa handlowa | SPR-ing |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 0-250VDC /MAX 2A |
| Materiał powłoki | Pozostałe |
| Wytrzymałość dielektryczna | 250VAC/50 Hz/60s |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |