حلقه کوچک پرتاب سریع - تکنولوژی قابل اعتماد تماس طلا - طلا
اين حلقه کوچک ازچرخش 0-3000 دور در دقیقه، درجه بندی شدهجریان 1Aومقاومت عایق بندی 250MΩ/250V DC. تماس طلا- طلا ومقاومت پویا ≤10mΩاین کار باعث می شود که انتقال برق قابل اعتماد تضمین شود.<30g) و دقیق (تحمل <0.01mm، جابجایی محوری <0.01mm), باحفاظت IP51، اين براياتوماسیون صنعتی و رباتیک.
| مشخصات الکتریکی | |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| جریان | 1A |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| مشخصات مکانیکی | |
| سرعت نامی | 0-3000 دور در دقیقه |
| زندگی کاری | مدت زمان نگهداری ≥100 ساعت: ≥12 سال |
| دمای کار | -45°C ~ 60°C |
| مواد تماس | طلا- طلا |
| مواد پوسته | فولاد ضد زنگ + آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر گشتاور شروع | 3m N.m |
| وزن | <30g (قطعات سیم را شامل نمی شود) |
| درجه IP | IP51 |