Yüksek Hızlı Minyatür Kayar Halkası - Güvenilir Altın-Altın Temas Teknolojisi
Bu minyatür kayar halkası 0-3000 rpm dönüşü, nominal 1A akım ve 250MΩ/250V DC yalıtım direnci destekler. Altın-altın temaslar ve ≤10mΩ dinamik direnç güvenilir elektriksel iletim sağlar. Kompakt (<30g) ve hassas (tolerans <0.01mm, eksenel yer değiştirme <0.01mm), IP51 koruması ile endüstriyel otomasyon ve robotik için idealdir.
| Elektriksel Özellikler | |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Akım | 1A |
| Dielektrik Dayanımı | >250VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişim Değeri | ≤10mΩ |
| Mekanik Özellikler | |
| Nominal Hız | 0-3000 rpm |
| Çalışma Ömrü | ≥100h depolama ömrü: ≥12 yıl |
| Çalışma Sıcaklığı | -45℃ ~ 60℃ |
| Temas Malzemesi | Altın-altın |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik + alüminyum alaşım |
| Maksimum Başlangıç Torku | 3m N.m |
| Ağırlık | <30g (kablo dahil değildir) |
| IP Sınıfı | IP51 |