| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| ความต้านทานของฉนวน | 1,000mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| ความเร็วหมุน | 100000 รอบต่อนาที |
| ปัจจุบัน | 1 A/วงจร |
| ความเร็วในการทำงาน | 0~20000 รอบ / นาที |
| ฟีตเจอร์ | ความเร็วสูง |