| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| অন্তরণ প্রতিরোধের | 1000MΩ @ 500vdc |
|---|---|
| ঘূর্ণন গতি | 100000RPM |
| বর্তমান | 1 এ/সার্কিট |
| কাজের গতি | ০-২০০০০আরপিএম |
| ফিচার | উচ্চ গতি |