| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Ketahanan Isolasi | 1000mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Kecepatan rotasi | 100000RPM |
| Saat ini | 1 a/sirkuit |
| Kecepatan kerja | 0~20000 rpm |
| Fetur | Kecepatan tinggi |