| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| مقاومت عایق | 1000mΩ @ 500vdc |
|---|---|
| سرعت چرخش | 100000 دور در دقیقه |
| جریان | 1 A/مدار |
| سرعت کار | 0~20000دوره در دقیقه |
| ویژگی | سرعت بالا |