| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| حلقه های کار | 12-20-28 کانال اختیاری هستند |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥110mΩ/250V/DC |
| مواد تماس تلفنی | طلای طلایی |
| ولتاژ/جریان | 80VDC/1A |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حلقه های کار | 12-20-28 کانال اختیاری هستند |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥110mΩ/250V/DC |
| مواد تماس تلفنی | طلای طلایی |
| ولتاژ/جریان | 80VDC/1A |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حلقه های کار | 12-20-28 کانال اختیاری هستند |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥110mΩ/250V/DC |
| مواد تماس تلفنی | طلای طلایی |
| ولتاژ/جریان | 80VDC/1A |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| عملکرد با سرعت بالا | بدون سیستم خنک کننده در 18000 دور در دقیقه فعالیت می کند |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥110mΩ/250V/DC |
| روند ریختن یکپارچه | غلظت بین شیار حلقه و بلبرینگ 0.01 میلی متر |
| قابلیت عملکرد مداوم | به طور مداوم به مدت 90 ساعت در 18000 دور در دقیقه فعالیت می کند |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| عملکرد با سرعت بالا | بدون سیستم خنک کننده در 18000 دور در دقیقه فعالیت می کند |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥110mΩ/250V/DC |
| روند ریختن یکپارچه | غلظت بین شیار حلقه و بلبرینگ 0.01 میلی متر |
| قابلیت عملکرد مداوم | به طور مداوم به مدت 90 ساعت در 18000 دور در دقیقه فعالیت می کند |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حلقه های کار | 12-20-28 کانال اختیاری هستند |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥110mΩ/250V/DC |
| مواد تماس تلفنی | طلای طلایی |
| ولتاژ/جریان | 80VDC/1A |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |