| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona wnikania | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Pętle robocze | 12-20-28 kanały są opcjonalne |
|---|---|
| Odporność na izolację | ≥110 mΩ/250 V/DC |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Znamione napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Pętle robocze | 12-20-28 kanały są opcjonalne |
|---|---|
| Odporność na izolację | ≥110 mΩ/250 V/DC |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Znamione napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Pętle robocze | 12-20-28 kanały są opcjonalne |
|---|---|
| Odporność na izolację | ≥110 mΩ/250 V/DC |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Znamione napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Działanie dużą prędkością | Działa przy 18000 obr./min bez systemu chłodzenia |
|---|---|
| Odporność na izolację | ≥110 mΩ/250 V/DC |
| Zintegrowany proces nalewania | Koncentryczność między rowkiem pierścieniowym a łożyskiem ≤0,01 mm |
| Możliwość pracy ciągłej | Działa ciągle przez 90 godzin przy 18000 obr / min |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Działanie dużą prędkością | Działa przy 18000 obr./min bez systemu chłodzenia |
|---|---|
| Odporność na izolację | ≥110 mΩ/250 V/DC |
| Zintegrowany proces nalewania | Koncentryczność między rowkiem pierścieniowym a łożyskiem ≤0,01 mm |
| Możliwość pracy ciągłej | Działa ciągle przez 90 godzin przy 18000 obr / min |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Pętle robocze | 12-20-28 kanały są opcjonalne |
|---|---|
| Odporność na izolację | ≥110 mΩ/250 V/DC |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Znamione napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |