| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Çalışma Döngüleri | 12-20-28 kanallar isteğe bağlıdır |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥110MΩ/250V/DC |
| Temas malzemesi | Altın altın |
| Nominal Voltaj/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Çalışma Döngüleri | 12-20-28 kanallar isteğe bağlıdır |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥110MΩ/250V/DC |
| Temas malzemesi | Altın altın |
| Nominal Voltaj/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Çalışma Döngüleri | 12-20-28 kanallar isteğe bağlıdır |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥110MΩ/250V/DC |
| Temas malzemesi | Altın altın |
| Nominal Voltaj/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Yüksek hızlı çalışma | Soğutma sistemi olmadan 18000 rpm'de çalışır |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥110MΩ/250V/DC |
| Entegre dökme işlemi | Halka oluğu ve rulman arasındaki özenlik ≤0.01mm |
| Sürekli çalışma yeteneği | 18000 rpm'de 90 saat boyunca sürekli çalışır |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Yüksek hızlı çalışma | Soğutma sistemi olmadan 18000 rpm'de çalışır |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥110MΩ/250V/DC |
| Entegre dökme işlemi | Halka oluğu ve rulman arasındaki özenlik ≤0.01mm |
| Sürekli çalışma yeteneği | 18000 rpm'de 90 saat boyunca sürekli çalışır |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Çalışma Döngüleri | 12-20-28 kanallar isteğe bağlıdır |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥110MΩ/250V/DC |
| Temas malzemesi | Altın altın |
| Nominal Voltaj/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |