| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Yalıtım direnci | 1000mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Dönen hız | 100000RPM |
| Mevcut | 1 A/bir devre |
| çalışma hızı | 0~20000rpm |
| Fetüs | Yüksek hız |