| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| इन्सुलेशन प्रतिरोध | 1000m @ @ 500VDC |
|---|---|
| घूर्णन गति | 100000RPM |
| मौजूदा | 1 ए/सर्किट |
| काम की गति | 0~20000rpm |
| फ़ीचर | उच्च गति |